Витяг металу із залізобетону

ТОВ «Техбудмеханіка» виконує роботи будь-якої складності по демонтажу споруд. У комплекс послуг входить також дроблення демонтованих елементів, витяг арматури із залізобетону, переробка та вивезення сміття.

На сьогоднішній день викидати будівельний брухт, що залишився після демонтажу, економічно невигідно. Сучасний спосіб утилізації – це переробка матеріалів у вторинну сировину.

Дроблення демонтованих конструкцій передбачає вилучення металу із залізобетону для подальшої обробки. Виділення металу із залізобетону здійснюється за допомогою магнітного сепаратора, послуги якого ми пропонуємо.

Велика кількість демонтованих споруд побудовано із залізобетону. Тому виділення металу із залізобетону – дуже затребувана послуга на будівельних майданчиках. Для Вашої зручності ми надаємо мобільне дробильно обладнання (дробарки, сепаратори та ін.), Для того щоб переробку відходів, витяг металу із залізобетону здійснювати прямо на місці ведення робіт. Таким чином, Ви не витратите гроші на навантаження та вивезення громіздких залізобетонних конструкцій.

Виділення металу із залізобетону дає можливість отримати з будівельного сміття металобрухт і вторинний щебінь і заощадити на матеріалах для подальшого будівництва. До того ж, переробка бетону, витяг металу із залізобетону з подальшим їх використанням – це екологічно правильний спосіб позбутися від сміття.

Співпрацюючи з нашою компанією, Ви можете бути впевнені в успішному проведенні всіх будівельних робіт (демонтаж, дробленні, виділення металу із залізобетону, підготовки майданчика до будівництва і ін.). Якщо Ви цінуєте час і сили, з усіх питань демонтажу звертайтеся до нас.