На ряду з усіма демонтажними послугами особливе місце займає демонтаж димових цегляних труб і залізобетонних. Ця процедура може знадобитися не тільки при знесенні старої труби, але і в разі технічного переобладнання підприємства. У багатьох випадках виявляється дешевше і простіше знести трубу, ніж продовжувати її обслуговування і використання.

Демонтаж в даному випадку – технічно копітка робота, що вимагає ретельного аналізу і індивідуального підходу до кожного окремого об’єкта. Важливо правильно оцінити стан труби, її фундаменту і прилеглого будинку. Враховується щільність забудови, наявність підземних і повітряних комунікацій, наявність виробництва (яке, як правило, не можна зупиняти). Чи впорається з такого роду завданням можуть тільки професіонали, що володіють не тільки потрібними навичками, а й спеціальним інструментом.

Якщо Вам необхідно демонтувати промислові димові труби, звертайтеся за допомогою до фахівців компанії ТЕХБУДМЕХАНІКА. У нас є ліцензії на всі види демонтажних робіт, а також ми маємо в своєму розпорядженні власним автопарком спецтехніки та сучасним професійним інструментом.

Як здійснюється демонтаж

Демонтаж димових труб котельні та іншого призначення може виконуватися різними способами. Найбільш ефективний вибирається, виходячи з матеріалу, вільного місця навколо і інших умов. До числа найбільш популярних методів відносять:

промисловий альпінізм. У цьому випадку будівля розбирається вручну фахівцями за допомогою інструментів. Метод простий, можливий в обмеженому просторі, порівняно недорогий і абсолютно безпечний для навколишнього простору, відсутня рясне кількість пилу і шум. Альпінізм можливий за умови надійності конструкції. Розрізняють розбирання назовні і розбирання всередину;
контрольований вибух. Ефективний і не складний, але вимагає отримання спеціальних дозвільних документів і неможливий поблизу житлових будинків;
використання спецтехніки. Найбільш недорогий спосіб, який здійснюється за допомогою будівельного крана, підйомника та іншої техніки;
залучення роботів-маніпуляторів. Демонтаж залізобетонної та цегляної труби можливий роботами, які поступово розберуть її зверху вниз.
Знесення димових труб фахівцями компанії ТЕХБУДМЕХАНІКА

Наша команда виконує безпечний демонтаж труб швидко і якісно. Значний досвід майстрів і наявність всілякого професійного інструменту дозволяє виконувати роботу будь-якої складності.

Демонтаж сталевий, металевої труби, цегляної або будь-який інший починається з визначення завдань, вибору відповідного інструменту і техніки, а також збору необхідних документів. По завершенню всіх основних етапів роботи, виконуємо правильну утилізацію та / або вивезення стройлома.

Ми про все подбаємо самі, Вам лише потрібно визначити завдання і прийняти роботу. Ціна виконуваних нами послуг завжди обмовляється індивідуально, оскільки залежить від особливостей об’єкта і необхідного інструменту. Вартість тарифів обмовляється заздалегідь і складається кошторис. Телефонуйте, щоб замовити послугу, дізнатися розцінки або більше інформації.