Парк техніки нашої компанії укомплектований найпотужнішими і продуктивними сучасними машинами і агрегатами. Це дозволяє нам здійснювати роботи будь-якого рівня масштабності і складності, включаючи демонтаж бомбосховищ, бункерів, важких укріплених фундаментів та інших споруд подібного типу. При цьому наші вимоги до технічної та екологічної безпеки не знижуються, і роботи по демонтажу фундаментів повністю завершуються у встановлені терміни.

Історично так склалося, що на території нашої країни від військових дій різних періодів залишилося спадщина у вигляді досить великої кількості фортифікаційних конструкцій. Демонтаж бомбосховищ в ряді випадків необхідний з причини їх застарілість і аварійності. А демонтаж фундаментів, придатних для подальшого використання може проводитися тільки частково – в тій лише мірі, яка необхідна для реконструкції та перепрофілювання споруди.

При цьому потрібно брати до уваги, що демонтаж бомбосховища – процедура на порядок складніше, ніж його зведення. Великі обсяги робіт, високоякісний залізобетон, монолітні масиви під силу тільки спеціалізованим компаніям з висококваліфікованим штатом і значною технічною базою. Демонтаж фундаментів або їх перепланування, розбирання укріплених стін і перекриттів військово-будівельних об’єктів – завдання як раз для наших фахівців.