Послуги гідромолота від компанії «Техбудмеханіка» – це виконання широкого спектру завдань гідромолота на базі гусеничних екскаваторів вагою від 20 до 40 тонн.

Із застосуванням гідромолота ми виконуємо демонтажні роботи, руйнування і знесення будь-якого рівня складності. До слова, послуги гідромолота – не єдина наша опція. Парк ТОВ «Техбудмеханіка» має в своєму розпорядженні технікою різної потужності і продуктивності для оптимального підбору техзасобів при виконанні кожного конкретного завдання.

Гідравлічний молот – це навісне змінне обладнання, яке може бути встановлено на машину з гусеничної або колісною базою з гідравлічною системою (екскаватор, трактор, навантажувач). Установка гидромолота механіком не вимагає надмірних зусиль і тимчасових витрат.

Гідромолот в свою чергу також комплектується набором насадок. Це трамбувального плита, зубило, клини, піки. Спектр послуг гидромолота досить великий: розтин асфальту і демонтаж бетону, наприклад, виконуються списом, зубилом, клином. Ущільнення пухкого грунту вимагає гидромолота з трамбувальної плитою.

Гідравлічні молоти класифікуються відповідно до їх частотою і енергією ударів. Гідромолот достатньої потужності підбирається в залежності від міцності матеріалу, який потрібно розбити.

Легкі гідромолоти через своїх порівняно невисоких показників енергії удару, але високої частоти, широко використовуються для дроблення великих фрагментів на більш дрібні. Послуги гідромолотів такого типу затребувані також при руйнуванні тонких конструкцій.

Важкий гідромолот з більшою енергією ударів, але меншою їх частотою, з легкістю справляється з розбиванням залізобетонних масивів на великі фрагменти. Без послуг гидромолота такого – важкого – навряд чи можна обійтися при руйнуванні багатотонних конструкцій з бетону.

Фахівці ТОВ «Техбудмеханіка» грамотно підберуть гідромолот в кожному індивідуальному випадку, при необхідності – нададуть покладені консультації. Професійні послуги гідромолота від майстрів «ТЕХБУДМЕХАНІКА» – завжди якісні та своєчасні.
Гідромолот в оренду
Як уже згадувалося, наша компанія пропонує не тільки послуги гідромолота. Оренда гідромолота на взаємовигідних умовах стане оптимальним рішенням у багатьох ситуаціях. Оренда гідромолота можлива на короткі і тривалі терміни – в залежності від масштабу робіт замовника.

У деяких випадках оренда гідромолота є більш вигідною альтернативою покупці. Це цілком зрозуміло: оренда гідромолота не вимагає витрат на придбання, утримання техніки в належних умовах, ТО і ремонт, також і економія на зарплаті машиніста-оператора, механіка.