Демонтаж будівель і споруд з компанією «Техбудмеханіка»

Досвід, накопичений за роки успішної роботи, – на службі якісному і швидкому демонтажу будівель і споруд. Консалтингові послуги, професійний демонтаж, переробка будівельних відходів, оренда техніки – повний спектр послуг надає своїм клієнтам компанія «Техбудмеханіка».

Наші фахівці мають більш ніж 20-річним досвідом роботи зі спецтехнікою, а парк техніки складають надійні машини перевірених світових виробників. Всі агрегати для демонтажу знаходяться в чудовому стані і готові до роботи в будь-який момент. Демонтаж споруд ми здійснюємо за допомогою гідравлічних гусеничних екскаваторів з різноманітним навісним обладнанням – гідроножиців, гідромолотів і ін. Рециклінг проводиться мобільними дробарками, грохотами, дробильними ковшами.

Оперативність, ефективність, вибір найбільш економічного шляху – ось відмінні характеристики професійного демонтажу будівель і споруд. ТОВ «Техбудмеханіка» застосовує новітні розробки галузі, що дозволяє працювати там, де це раніше вважалося неможливим: на обмежених площах в умовах щільної міської забудови, в житлових і офісних будівлях без виселення мешканців. Всі роботи безпечні, виробляються тихо, без вібрацій і сміття.

Зверніть увагу на таку нашу послугу, як утилізація залізобетону (і іншого будівельного сміття). Демонтаж споруд передбачає залишковий лом, до 75% від загального обсягу якого можна переробити прямо на будмайданчику і отримати вторинний будматеріал, придатний для подальшого використання.

Ми пропонуємо комплекс послуг по демонтажу:

Демонтаж аварійних будівельних конструкцій
Демонтаж бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій
Демонтаж цегляних будівель
демонтаж металоконструкцій
Демонтаж висотних будівель
Демонтаж бомбосховищ і фундаментів

Парк техніки ТОВ «Техбудмеханіка» постійно оновлюється і поповнюється найсучаснішою технікою для демонтажу, переробки та утилізації залізобетонних конструкцій. Фахівці компанії використовують новітні технології, впроваджуючи їх в техпроцес демонтажу споруд. Професіоналізм і чітке дотримання встановлених термінів – невід’ємні ланки нашої діяльності. І тому цілком закономірною є наша заслужена репутація, повага і довіра партнерів.