Повну безпеку таких робіт як демонтаж будівель, демонтаж труб, демонтаж висотних конструкцій забезпечує ТОВ «Техбудмеханіка». Фахівці компанії грамотно і в обумовлені терміни виконують завдання на об’єктах будь-якої архітектурної складності і конструктивного виконання. Серед наших ресурсів: потужна спецтехніка, сучасні технології і накопичений професіоналами досвід.

Тенденції зведення багатоповерхових будівель в наші дні диктуються переважно високою вартістю земельних ділянок і прогресом технологій в області висотного будівництва. Відповідно, ускладнилися завдання по демонтажу будівель. Демонтаж висотних конструкцій і демонтаж труб на увазі руйнування важких, масивних, міцних блоків і елементів. І це з урахуванням того, що висока щільність забудови не надає великих площ для маневрів важкої спецтехніки. І завдання, які ставить перед фахівцями-демонтажники сучасність, можливо вирішити лише із застосуванням високотехнологічних машин, методологічної бази і досвідчених професіоналів.

Все вищесказане справедливо і для демонтажу труб (цегляних, металевих, залізобетонних). Труби, як і будь-які інші конструкції, мають свій термін служби. Застарілі старі котельні, доменні печі загрожують колосальним збитком у випадку обвалення. І це не кажучи про небезпеку для здоров’я і життя людей. Демонтаж труб в таких випадках проводиться за їх непотрібністю. Наприклад, в ситуації перепрофілювання підприємства. Також – при повному демонтажі виробничих потужностей (ліквідація). При демонтажі конструкцій ще придатних до експлуатації завдання помітно ускладнюється. Фортеця і міцність об’єктів демонтажу вимагає посиленої уваги фахівців і підвищених вимог до інструментів. Потрібно знати, що при демонтажі труб вкрай рідко стає можливим використовувати вибухову технологію. Це в більшій мірі – тривала і трудомістка робота промальпинистов.