Наша передова компанія надає послуги гідроножиців на вигідних умовах. Для вирішення завдань різного рівня складності використовуємо гідроножиці на базі екскаваторів гусеничних, длинноруких з довжиною стріли – 24 м.
Гідравлічні кліщі, Гідрогострозубці (ще одна назва для гідроножиців) є змінним навісним обладнанням. Воно монтується на будь-яку гідрофіцірованную техніку – не тільки на екскаватори, а й на комбайни, навантажувачі, землерийні і самосвальні машини і т.п. Процедури установки, зняття і заміни навісний гідравліки зазвичай здійснюються швидко і досить просто.
Гідроклещі незамінні при демонтажі будівель і споруд, розчищення та підготовки будмайданчиків для подальших робіт, рециклінгу металобрухту. І цим спектр вживання гідроклещей не вичерпується. Послуги гідроножиців замовляють, коли необхідно дробити залізобетон, виділяючи з нього арматуру; коли потрібна різка сталевих елементів конструкції, коли руйнують кам’яні і цегляні масиви.
Гідроножиці поділяють на групи за їх призначенням: універсальні кусачки по металу і по бетону, гідравлічні подрібнювачі. Останні найчастіше застосовуються наземно, при дробленні залізобетону. Універсальні Гідрогострозубці по металу – для розрізання стали. Гідроножиці по бетону найбільш корисні на початкових стадіях демонтажних робіт, тому що вони легко справляються з залізобетонними і сталевими частинами конструкцій.
ТОВ «Техбудмеханіка», надаючи послуги гідроножиців (гідравлічних кліщів), гарантує якість, продуктивність і надійність техніки. Всі машини в нашому парку – перевірених світових виробників. Завдяки високій якості техніки і професіоналізму наших фахівців, ми виконуємо роботи по демонтажу і знесення, а також руйнування конструкцій будь-якого типу.
Оренда гідроножиців
Серед наших послуг також – оренда гідроножиців. Кожна конкретна задача і всі клієнти цінні і унікальні для нас. Тому оренда гідроножиців в кожному індивідуальному випадку продумується до дрібниць – на взаємовигідних умовах.
Орендувати гідроножиці можна на термін виконання окремо взятого завдання або на всю тривалість робіт над об’єктом. Таке рішення як оренда гідроножиців часто виявляється набагато більш вигідним з економічної точки зору. Причини цього: всі витрати на покупку техніки, її ремонт та утримання, запчастини та витратні матеріали лягають на власника, а не орендаря.
демонтаж гідроножицями
Основним інструментом, який використовується в роботах з демонтажу і знесення, за фактом є гідроножиці (гідроклещі, Гідрогострозубці). Поелементний демонтаж за допомогою гідроножиців – це спосіб безударной пофрагментарной розбирання будівлі, практично безшумний. Будівельний лом подрібнюється до дрібних фракцій і переробляється відразу ж на будівельному майданчику. Важлива особливість: послуги гідроножиців застосовуються в щільній забудові, де, з-за небезпечній близькості до житлових будинків, інші методи неприйнятні.