Надаємо повний спектр послуг у сфері демонтажу, в тому числі демонтаж будинків і демонтаж будівельних конструкцій. Грамотна розробка проекту, документальний супровід і власне сам демонтаж конструкцій (включаючи аварійні) – в термін і з максимальною вигодою для клієнта.

Фронт робіт по демонтажу аварійних будівель та споруд включає в себе не тільки знесення фундаментів, сталевих та залізобетонних аварійних конструкцій, але також знесення труб і водонапірних об’єктів, Демонтується інженерних комунікацій, оформлення ордерів на демонтаж конструкцій і ще цілий ряд аспектів.

Складність реалізації демонтажу будівельної конструкції і його специфіка впливають на терміни його виконання. При здійсненні демонтажу аварійних конструкцій відлік часу йде буквально на хвилини. І наслідками найменшої помилки можуть стати ускладнення завдання, матеріальні збитки техніці і прилеглим будівлям, і навіть загроза здоров’ю і життю людей. Непрофесійне виконання демонтажу конструкцій загрожує обваленням перекриттів, електричним замиканням, тріщинами і небезпечними усадки сусідніх будівель при демонтажі будинків на густо забудованих ділянках.

Демонтаж будівельних конструкцій – це поширена і широко затребувана операція. Демонтаж будинків в свій прайс включають багато організацій, але вибирати підрядника потрібно дуже ретельно, так як практично впоратися з різноманітністю завдань по демонтажу в реальній ситуації на будмайданчику можуть далеко не всі.

Демонтаж конструкцій, як правило, супроводжується виникаючими в процесі виконання труднощами і нюансами. Особливо це стосується капітальних конструкцій. Рядовий демонтаж будинку проводиться завжди з залученням різноманітної техніки. Демонтаж будівельних конструкцій задіє гусеничну і колісну спецтехніку: бульдозери, екскаватори, підйомники, вантажівок тощо.

ТОВ «Техбудмеханіка» володіє всіма необхідними для демонтажу будинків і аварійних конструкцій виробничими потужностями. Нашими фахівцями накопичений багатий досвід демонтажу об’єктів різної складності. Ми досконально знаємо тонкощі влаштування будівельних об’єктів і працюємо по всій території України.

Не варто забувати і про такий нюанс демонтажу будинків, як документальний супровід. Відповідальність за оформлення дозвільної та супутньої документації лягає на компанію-підрядника, яка здійснює демонтаж конструкції замовника. Терміни підготовки нормативної документації особливо важливі при роботі з аварійними конструкціями, тому займатися всіма аспектами демонтажу в комплексі повинні професіонали з досвідом.

Кваліфікований знесення, демонтаж конструкцій виконується не одним-двома фахівцями. Це робота для злагодженого колективу, збройного сучасними розробками, технікою і практичним досвідом. Тільки в такому випадку тонка і відповідальна робота по демонтажу конструкцій, особливо аварійних, може бути виконана з дотриманням всіх норм безпеки.