Демонтаж бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій максимальними темпами і з мінімальним шумовим забрудненням навколишнього середовища забезпечує своїм клієнтам ТОВ «Техбудмеханіка». Парк сучасної будівельної і демонтажной техніки, прогресивні методи, досвід кваліфікованих майстрів впевнено справляються з бетонними і залізобетонними масивами будь-яких обсягів.

Не потрібно бути вузьким фахівцем в галузі будівництва, щоб знати: роботи з демонтажу бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій неможливі без серйозної підготовки і технічної бази; вони масштабні, енерго- і трудомісткий. Так, наприклад, видалення фундаментів або монолітних покриттів вимагає не менше зусиль і витрат, ніж роботи по спорудженню. Руйнування масиву, пронизаного арматурою, неможливо без професіоналів з багажем знань і без спеціалізованої техніки.

Широке застосування бетону в будівництві обумовлено його високою міцністю. Тому такі конструкційні будівельні матеріали, як бетон і залізобетон, використовуються в більшості сучасних будівель. Але з цих же причин демонтажні роботи з даними матеріалами характеризуються підвищеною складністю. Демонтаж бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій має на увазі не тільки руйнування бетону, виокремлення та подрібнення арматури, а й видалення уламків будівельних елементів у великих обсягах.