Спектр послуг компанії «Техбудмеханіка» включає професійний демонтаж металоконструкцій. У тих випадках, коли робота на об’єктах (будівельних, промислових та ін.) Має на увазі розбирання ангарів, виробничого обладнання та приміщень, каркасних споруд, основним завданням стає демонтаж металу.

Механізованим способом демонтаж металоконструкцій здійснимо на будь-якій висоті. Як правило, це демонтаж металу з баштових кранів. Демонтаж металоконструкцій на землі – котелень, теплиць, ангарів, цехів та інших спеціалізованих будівель – проводиться безпосередньо на об’єкті, в якій би щільній забудові він не знаходився.

Говорячи про демонтаж металу, ми маємо на увазі цілий комплекс заходів. У нього входить не тільки власне демонтаж металоконструкцій, але також і різання матеріалу, що підлягає утилізації, прибирання території, підготовку майданчик до подальших будівельних робіт.

Для переробки демонтованих металоконструкцій на металобрухт і вторинний щебінь (з бетону) ТОВ «Техбудмеханіка» має великим арсеналом спеціалізованої техніки. Щоб уникнути необхідності (і витрат) в утилізації будівельного брухту після демонтажу металоконструкцій, ми пропонуємо своїм клієнтам переробляти отриманий будівельне сміття у вторинну сировину.

Наша компанія має багатий досвід будівельних робіт, включаючи і демонтаж металу. Ми гарантуємо професіоналізм, швидкість і якість всіх послуг, що надаються.