Руйнування бетону

Компанія «Техбудмеханіка» здійснює руйнування бетону за допомогою сучасних технологій і потужної спеціалізованої техніки. Різноманіття завдань по демонтажу вимагає диференційованого підходу і вирішується за допомогою різного обладнання. Так, для ненаголошеного руйнування бетону та залізобетону застосовуються гідравлічні кльоші (гідроножиці). Такий метод є оптимальним з точки зору безпеки та зручності навіть при роботі в густозастроених спальних районах.

Один з найбільш стійких до деструкції матеріалів, що застосовуються в будівництві, – це бетон. Руйнування бетону ускладнюється саме через його міцності, хоча при спорудженні будівлі ця характеристика є ключовою.

Нерідко завдання вимагає не повного руйнування бетону, а зміни форми конструкції. Це може бути прорізання отворів або отворів в стінах при прокладанні інженерних комунікацій або пристрої дверей і вікон. У таких випадках використовується технологія алмазного різання. За допомогою різання алмазом до мінімуму зводяться деструкційні вібрації і шуми. Головна ж перевага алмазного різання – це філігранна точність виконання зрізів, які в подальшому не вимагають додаткових оздоблювальних робіт.

При зведенні будь-яких конструкцій особлива увага завжди приділяється основи, яке посилено зміцнюється. Саме тому демонтаж фундаменту є одним з найскладніших видів робіт. Однак кваліфікація фахівців ТОВ «Техбудмеханіка» і потужність техніки дозволяють нам в короткі терміни виконувати руйнування бетону та залізобетону в фундаментах будівель.

Наша компанія приймає заявки на роботи будь-якої складності з алмазної різання, демонтажу бетонних і залізобетонних конструкцій, руйнування бетону і переробки будівельних відходів.

Питання утилізації стройлома виникає кожен раз після руйнування бетону. Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги рециклінгу прямо на будмайданчику по завершенню демонтажних робіт. Це економить замовнику витрати на навантаження, транспортування на полігон для захоронення або на спецзавод для переробки. Приблизно 75% відходів можуть бути використані вдруге, у вигляді щебеню. Готуючи лом до переробки, ми залучаємо до роботи екскаватор з гідромолотом, щоб виконати роботи максимально швидко і ефективно.

Безпека, швидкість, якість і ретельність – незмінні риси роботи ТОВ «Техбудмеханіка» при руйнуванні бетону, демонтаж металоконструкцій, алмазної різання, рециклінгу та будь-яких інших послугах, які надає наша компанія.