Снос домів і підготовка до будівництва

Команда спеціалізованих компаній «Техбудмеханіка» виконує якісний, безпечний, швидкий сніданок і сооружений. До послуг наших клієнтів також підготувались до будівельника: геодезичні роботи, планування, руйнування будівельних робіт. Нам під силу задачі будь-якої складності.

Внутрішнє пристрій, побудоване будівництвом або будівництвом любого масштабу, являє собою єдину складну систему узлов, елементів, інженерних комунікацій. Усі складові цього комплексу складаються з різних матеріалів, відрізняються за розмірами, технологіями. Це є грамотний снос домів і прочих будівельних об’єктів, невозможенний без складного підходу. І я зобов’язуюча складова демонтажних робіт – утилізація, вивіз або перероблення будівельного лома, мусора. Нераціонально і економічно невыгодно приваблює ряд узкоспециализированных підрядчиків. Вместо цей ТОВ «Техбудмеханіка» пропонує комплексну підготовку для будівництва, з домовими та сооруженими.

Підготовка для будівництва включає в себе:

оформлення пакетів вирішальних документів на сносі домів;
підготовку проекту виробник робіт;
оградження територій об’єкта;
забезпечення стройплощадки охраної;
прокладка електричної мережі;
предварительная підготовка домов к сносу;
демонтаж дерев’яних, пластикових, металічних деталей будівлі, кровли;
обрушення конструкції;
сортировка будівельного мусора;
вивільнення металу з залізобетона;
виготовлена ​​бетона, переробляється його у вторинний щебень;
погрузка и вывоз стройлома;
планування та рекультивація площадки;
озеленення територій (при необхідності).

У розділі «Наші об’єкти» можна ознайомитись із типічними примерами виконаних робіт нами.

Снос домів і сооружений, підготовка до будівельного, рециклінг, аренда та ремонт техніка – все це і багато іншого професіонально і в установлених строках виконують команду ТОВ «Техбудмеханіка».