Алмазна різка бетону

Команда майстрів-професіоналів ТОВ «Техбудмеханіка» готова до виконання будь-яких завдань, пов’язаних з алмазної різкою бетону та залізобетону.

З розвитком цивілізації і низкою науково-технічних революцій людство прогресувало і в сфері будівництва, задовольняючи свої потреби в надміцних матеріалах. У міру того, як винахідники і інженери реалізовували запити архітекторів і проектувальників, будматеріали нарощували сейсмо, вітро- і влагоустостойчівость, стійкість до корозії і впливу часу і т.д. Тим важче ставало при необхідності демонтувати такий об’єкт. Іноді без застосування алмазного різання залізобетону зруйнувати конструкцію неможливо.

Подивимося на предмет ще з такого боку: сучасна архітектура житлових і не тільки приміщень часто вимагає не повного руйнування, а лише часткових змін в уже завершеному будівлі. До алмазної різання бетону вдаються, виконуючи, наприклад, перепланування квартир, офісів, торгових залів, технічних приміщень зі специфічними вимогами.

Чому саме алмазна різання бетону? Алмазні ріжучі інструменти в руках фахівця додадуть будь-яку форму бетонному моноліту, виконають отвір заданої форми і розміру. Все це завдяки надміцним властивостями штучних алмазів, якими оснащені інструменти. Важливі характеристики робіт з алмазної різання залізобетону – істотно знижені шумові та вібраційні навантаження, що критично в умовах щільної міської забудови; а також відсутність пилу і розлітаються уламків демонтованих масивів, що забезпечує безпеку при роботах.