Знесення бетонної конструкції в м Кіровоград

У Кіровограді завершена робота над об’єктом – демонтаж залізобетонної конструкції об’ємом 5793 куб.м. Знесення бетонної конструкції в Кіровограді був реалізований із залученням екскаватора з подовженою стрілою. Переробка та сортування будівельного лому здійснювалася екскаваторами зі змінним навісним обладнанням – гідромолота і гідроножицями, а також щековой дробаркою.

Новаторство у виконанні знесення бетонної конструкції в Кіровограді проявилося у використанні дробильного ковша, що монтується на стрілі екскаватора. Таким чином переробка будсміття, швидкість його дроблення зросла до 100 куб.м. за зміну. Це дозволило заощадити кошти замовника на вивезення і захоронення будівельних відходів. При цьому отриманий вторинний щебінь використовувався в наступних будівельних роботах.

Наші фахівці для виконання поставлених клієнтами завдань застосовують сучасну техніку і новітні технології. Знесення бетонної конструкції в Кіровограді (замовник – ТОВ «Червона зірка») був здійснений в короткі терміни і з максимальною ефективністю.