Демонтаж бетонних конструкцій в Києві в НСК

Наша профільна спеціалізація – руйнування бетону (Київ, ТОВ «Техбудмеханіка»). Одним з найбільш значних об’єктів в портфоліо нашої компанії є демонтаж в НСК «Олімпійський». Тут роботи включали в себе руйнування бетону та залізобетону, демонтаж арматури, переробку будівельної брухту.

Роботи по руйнуванню залізобетону в Києві в НСК були завершені з зазначений термін, за сучасними технологіями і з дотриманням всіх заходів безпеки. Обсяг демонтованих конструкцій – більше 10000 м.куб. Додатковою складністю при руйнуванні бетону став той факт, що в будові використовувалися марки високоміцного бетону. Руйнування залізобетону і виділення арматури було здійсненним лише за допомогою найважчих гідромолотів і гідроножиць. Очищений від арматури після руйнування залізобетон і бетон були перероблені у вторинний щебінь.

12 одиниць спецтехніки – екскаватори з гідравлічним навісним обладнанням – було задіяно при руйнуванні бетону в Києві, в НСК «Олімпійський». Рециклінг бетону у вторинний щебінь проводився 30-тонної самохідної щековой дробаркою.

Таким чином, на прикладі даного об’єкта (руйнування залізобетону в Києві, в НСК «Олімпійський») очевидні переваги співпраці з компанією «Техбудмеханіка». Новітня будівельна техніка в руках професіоналів плюс інноваційні підходи дозволяють нам завжди якісно і швидко виконувати будь-які завдання з демонтажу.