(044) 599 1919
(044) 206 3042
Статьи - Услуги

Руйнування бетону

Компанія «Техбудмеханіка» здійснює руйнування бетону за допомоги сучасних технологій та потужної спеціалізованої техніки. Різноманіття задач з демонтажу вимагає діференційованого підходу й вирішується із залученням різного устаткування. Так, для безударного руйнування бетону й залізобетону застосовуються гідравлічні кліщі (обценьки, гідроножиці). Такий метод є оптимальним з точки зору безпеки й зручності навіть під час роботи в густозаселених спальних районах.

Один з найстійкіших до деструкції матеріалів з тих, що використовуються в будівництві, – це бетон. Руйнування бетону ускладнюється саме через його міцність, хоча під час будування ця характеристика є ключовою.

Нерідко задача потребує не повного руйнування бетону, а тільки зміни форми конструкції. Це може бути прорізання отворів у стінах для прокладання інженерних комунікацій або упорядження дверей та вікон. В таких випадках використовується технологія алмазного різання. За допомоги різання алмазом до мінімуму зводяться деструкційні вібрації й шум. Головна ж перевага алмазного різання – це філігранна точність виконання зрізів, які не потребують подальших ремонтно-оздоблювальних робіт.

При зведенні будь-яких конструкції особливу увагу завжди приділяють підвалинам, які зміцнюються посилено. Сам тому демонтаж фундаменту є одним з найскладніших видів робіт. Однак кваліфікація спеціалістів ТОВ «Техбудмеханіка» й потужність техніки дозволяють нам в короткий термін виконувати руйнування бетону й залізобетону в фундаментах будівель.

Наша компанії приймає замовлення на роботи будь-якої складності з алмазного різання, демонтажу бетонних і залізобетонних конструкцій, руйнуванню бетону й переробці будівельних відходів.

Питання утилізації будівельного брухту виникає щоразу по руйнуванню бетону. Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги рециклінгу просто на будмайданчику відразу після демонтажних робіт. Це економить замовнику витрати на вантаження, транспортування на полігон для поховання чи на спецзавод для переробки. Приблизно 75% відходів може бути використано вдруге, у вигляді щебеню. Готуючи брухт до переробки, ми залучаємо до робіт екскаватор з гідромолотом, щоб виконати завдання максимально швидко й ефективно.

Безпека, швидкість, якість та ретельність – от незмінні риси роботи ТОВ «Техбудмеханіка» у руйнуванні бетону, демонтажі металоконструкцій, алмазному різанні, рециклінгу і в решті послуг, що надає наша компанія.
разрушение бетона работы по разрушению бетона
переработка бетона после расрушения переработка и разрушение бетона