(044) 599 1919
(044) 206 3042
Статьи - Услуги

Витягування металу з залізобетону

ВАТ «Техбудмеханіка» виконує роботи будь-якої складності з демонтажу споруд. До комплексу послуг входить також дробіння демонтованих елементів, витягування арматури з залізобетону, переробка й вивіз сміття.

На сьогоднішній день викидати будівельний брухт, що лишився після демонтажу, економічно невигідно. Сучасний спосіб утилізації – це переробка матеріалів на вторсировину.

Дробіння демонтованих конструкцій передбачає витягування металу з залізобетону для подальшої обробки. Витягування металу з залізобетону здійснюється за допомоги магнітного сепаратора, послуги якого ми пропонуємо.

Велика кількість споруд, що демонтуються, побудовані з залізобетону. Тому витягування металу з залізобетону – дуже затребувана послуга на будівельних майданчиках. Для вашої зручності ми надаємо мобільне дробарне обладнання (дробарки, сепаратори тощо), для того, щоб переробку відходів, витягання металу з залізобетону здійснювати просто на місці проведення робіт. Таким чином ви не витратите кошти на вантаження та вивіз громіздких залізобетонних конструкцій.

Витягування металу з залізобетону дає можливість отримати з будівельного сміття металобрухт і вторинний щебінь та зекономити на матеріалах для майбутнього будівництва. До того ж переробка бетону, витягнення металу з залізобетону із подальшим їх використанням – це екологічно правильний спосіб позбавитися сміття.

Під час співпраці з нашою компанією ви можете бути впевнені в успішному проведенні всіх будівельних робіт (демонтажі, дробінні, витягуванні металу з залізобетону, підготовці майданчику до будівництва тощо). Якщо ви ціните час та сили, з питань демонтажу звертайтеся до нас.