(044) 599 1919
(044) 206 3042
Статьи - Услуги

Вторинний щебінь Київ

Наша компанія реалізує вторинний щебінь (м. Київ), який отримано в результаті переробки бетонних та залізобетонних конструкцій.

Вторинний щебінь продається в Києві.

З питань купівлі дешевого щебеню звертайтеся за телефоном: (050) 461-29-48.

Вартість – 50 грн/т, гуртовим покупцям – знижки.


Також ми пропонуємо послуги з переробки бетонних і залізобетонних конструкцій на вторинний щебінь на місці проведення будівельних робіт. Будівельне сміття тепер не потрібно вивозити і викидати, його можна доцільно використовувати.

На сьогоднішній день технології переробки будівельних відходів дають можливість отримувати дешевий щебінь з будівельного брухту. Європейський підхід до будівельних робіт передбачає мінімальну кількість сміття, що вивозиться на звалища і забруднює навколишнє середовище. Набагато вигідніше й корисніше отримувати з будівельного брухту вторинний щебінь.

Роботи з переробки здійснюються за допомоги спеціального навісного обладнання (гідромолотів, гідроножиць) та дробарного комплексу. Подрібнення бетонних конструкцій проводять екскаватором з гідромолотом або гідроножицями. Після цього бетонна маса є придатною для подальшого перетворення на вторинний щебінь.

Щічні дробарки подрібнюють бетон, на виході одержують дешевий щебінь потрібної фракції. Під час дробіння з маси видаляють металеві й скляні елементи, тому вторинний щебінь виходить однорідним і високоякісним.

Після переробки сміття в дешевий щебінь ви отримуєте дуже корисний будівельний матеріал. Вторинний щебінь використовують для відсипання доріг і тротуарів, в ландшафтних роботах, для виготовлення бетонних та залізобетонних виробів.

Ми пропонуємо вам отримати дешевий щебінь (м. Київ) за допомоги нашої техніки. На це потрібно мінімум часу й людських ресурсів, а ви позбавитеся від сміття й зекономите на будівельних матеріалах.