(044) 599 1919
(044) 206 3042
Алмазне різання бетону
Статьи - Услуги

Команда майстрів-професіоналів ТОВ «Техбудмеханіка» готова до виконання будь-яких задач, пов’язаних із алмазним різанням бетону й залізобетону.

Із розвитком цивілізації та низкою науково-технічних революцій людство прогресувало і у сфері будівництва, задовольняючи свої потреби в надміцних матеріалах. По мірі того, як винахідники та інженери реалізовували запити архітекторів і проєктувальників, будматеріали нарощували сейсмо-, вітро- й вологостійкість, резистентність до корозії й впливу часу тощо. Тим важче становилося за необхідності демонтувати такий об’єкт. Іноді без застосування алмазного різання залізобетону зруйнувати конструкцію неможливо.

Розглянемо предмет ще й такого боку: сучасна архітектура житлових і не тільки приміщень часто потребує не повного руйнування, а лише часткових змін у вже завершеній будівлі. До алмазного різання бетону вдаються, виконуючи, наприклад, перепланування квартир, офісів, торгівельних залів, технічних приміщень із специфічними вимогами.

Чому саме алмазне різання бетону? Алмазні ріжучі інструменти в руках спеціаліста нададуть будь-якої форми бетонному монолиту, зроблять отвір заданої форми й розміру. Все це завдяки надміцним властивостям штучних алмазів, якими оснащено інструменти. Важливі характерстики робіт із алмазного різання залізобетону – суттєво знижені шумові й вібраційні навантаження, що є критичним в умовах щільної міської забудови; а також відсутність пилу й розлітання уламків масивів, що демонтуються, – це гарантує безпеку під час робіт.