(044) 599 1919
(044) 206 3042
Ремонт гідравліки
Статьи - Услуги

Заходи, спрямовані на відновлювання робочого стану гідравлічного устаткування в цілому чи якихось його окремих частин і агрегатів, – це і є ремонт гідравліки. Подібні процедури з різною періодичністю доводиться застосовувати на різних підприємствах, де використовується гідравліка: на будівництві, в сільському господарстві, автопромі й т.п. Несприятливі погодні умови, перевантаження, перепади температур і вологості, експлуатація в агресивних середовищах – є основними причинами несправностей. Деталі й вузли підпадають дії корозії, деформації й амортизаці.

ТОВ «Техбудмеханіка» в будь-який час готове надати всі можливі послуги з обслуговування й ремонту гідравліки вітчизняного й закордонного виробництва. Hitachi, Liebherr, Linde, John Deere, Bosh Rexroth, Manitou, Cat Lexion, Sauer Danfoss, Kato, Claas Mega, Nitro, Merlo, Massey Ferguson, Case, Great Plains, Dmi тощо. Працюємо з гідронасосами, гідроприводами, гідродвигунами й будь-яким іншим обладнанням. Надаємо гарантію на всі виконані нами види робіт, а також консультації й післягарантійне обслуговування.

Виконуємо терміновий та капітальний ремонт гідравліки: гідронасосів, гідроциліндрів, гідродвигунів, гідророзподільників. Ремонтуємо агрегати, вузли, навісні механізми для бульдозерів, екскаваторів, навантажувачів та іншої техніки. Методи, що використовуються спеціалістами «Техбудмеханіки»: наплавлювання, наклепка, відновлення електродуговим і газовим зварюванням, нарощення поверхонь гальванічним методом.

Перестій техніки завжди означає збитки підприємства. Своєчасний ремонт здатний суттєво скоротити чи взагалі уникнути подібних витрат. Певна річ, мова йде про ремонт якісний, виконаний досвідченими спеціалістами на спеціалізованих стендах, із використанням професійних інструментів, високотехнологічних засобів і методів діагностики.

У випадках, коли ушкодження техніки замовника потребують тривалих ремонтно-відновлювальних робіт, оптимальне рішення – скористатися парком машин ТОВ «Техбудмеханіка». Будівельний (чи виробничий) процес не буде зупинено, що значно зменшить збитки й дозволить уникнути зволікання з термінами проектів.