(044) 599 1919
(044) 206 3042
Ремонт екскаваторів
Статьи - Услуги

Плановий, поточний, капітальний, частковий – ремонт екскаваторів всіх видів і рівнів складності виконують спеціалісти компанії «Техбудмеханіка». Ми діагностуємо несправності, здійснюємо комплексне ТО (техобслуговування), ремонт екскаваторів та будь-якої іншої спецтехніки – навантажувачів, бульдозерів, скреперів, трубоукладачів.

Приймаємо на ремонт екскаватори світових та вітчизняних виробників, таких як Cat (Caterpillar), Komatsu, JCB, Hitachi, Hyundai, Kubota, Volvo, Bumar-Warynski, K-612, K-606, K-408, АТЕК 4321, 881, 999, ATLAS, LIEBHERR, Zettelmeyer, CASE, O&K тощо. Вищезгадані роботи потребують наявності всіх запчастин та розхідних матеріалів, компетентних майстрів та професійного обладнання. Ми раді запропонувати все це нашим клієнтам.

Як свідчить практика, найбільш затребувані послуги з ремонту екскаваторів – це діагностика й ремонт гідравлічної системи й гідронасосів, ремонт ходової частини й поворотного механізму башти крану, підйомних циліндрів і паливної системи, виправлення неполадок у електроустаткуванні й навісному обладнанні.

Кожен клієнт є цінним для нас, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку. Можливий виїзд ремонтної бригади до пункту зберігання чи експлуатації техніки. Тоді ж, коли необхідним є капремонт, який неможливо провести на місці, ремонт екскаватору відбувається на нашій ремонтній базі. Техніка транспортується, проходить комп’ютерну діагностику, розбірку, заміну несправних агрегатів і вузлів, складання, фарбування й тестування.

Всі роботи з ремонту екскаваторів виконуються у встановлений термін, із гарантією якості. Надаємо також і післягарантійне обслуговування. Під час непередбачуваного довготривалого ремонту всі клієнти на умовах оренди можуть скористатися технікою з нашого парку.