(044) 599 1919
(044) 206 3042
Статьи - Объекты

Демонтування бетонних конструкцій у Києві в НСК

Наша профільна спеціалізація – руйнування бетону (Київ, ООО «Техбудмеханіка»). Одним з найбільш значущих об’єктів у портфоліо нашої компанії є демонтаж у НСК «Олімпійський». Тут роботи складалися із руйнування бетону і залізлбетону, демонтажу арматури, перероблення будівельного брухту.

Роботи з руйнування залізобетону в Києві у НСК було завершено у запланований термін, за сучасними технологіями і з дотриманням всіх норм безпеки. Обсяг демонтованих конструкцій – більше ніж 10000 м.куб. Додатковою складністю під час руйнування бетону став той факт, що у споруді використовувався бетон гатунку високої міцності. Руйнування залізобетону й відокремлення арматури було здійснено лише за домопоги найважчих гідромолотів і гідроножиць. Очищений від арматури після руйнування залізобетон і бетон було перероблено на вторинний щебінь.

12 одиниць спецтехніки – екскаватори з гідравлічним навісним обладнанням – було задіяно під час руйнування бетону в Київі, у НСК «Олімпійський». Рециклінг бетону на вторинний щебінь було здійснено 30-тонною самохідною щічною дробаркою.

Таким чином, на прикладі даного об’єкту (руйнування залізобетону в Києві, у НСК «Олімпійський») є очевидними переваги співпраці з компанією «Техбудмеханіка». Новітня будівельна техніка в руках професіоналів плюс інноваційні підходи дозволяють нам завжди якісно й швидко виконувати будь-які завдання з демонтажу.

Снос на центральном стадионе Киева Снос НСК Киев
демонтаж бетонных конструкций Киев Работы по демонтажу в Киеве
Демонтаж НСК Демонтаж бетона в Киеве
Снос фундаментов. Киев демонтаж бетона Киев
Разрушение бетона Киев Снос Киев
Снос НСК Снос зданий Киев