(044) 599 1919
(044) 206 3042
Знесення бетонної конструкції в м. Кіровоград
Статьи - Объекты
В Кіровограді завершено роботу над об’єктом – демонтаж залізобетонної конструкції обсягом 5793 куб.м. Знесення бетонної конструкції в Кіровограді було реалізовано із залученням екскаватора із подовженою стрілою. Переробка й сортування будівельного брухту здійснювалося екскаваторами зі змінним навісним обладнанням – гідромолотами й гідроножицями, а також щічною дробаркою.

Новаторство у виконанні знесення бетонної конструкції в Кіровограді виявилося у використанні дробарного ковша, що монтується на стрілі екскаватора. Таким чином переробка будівельного сміття, швидкість його дроблення зросла до 100 куб.м. за зміну. Це дозволило зекономити кошти замовника на вивіз і поховання будвідходів. При цьому отриманий вторинний щебінь використовувався у подальших будівельних роботах.

Наші спеціалісти для виконання задач, поставлених клієнтами, застосовують сучасну техніку й найновіші технології. Знесення бетонної конструкції в Кіровограді (замовник – ТОВ «Червона зірка») було здійснено у короткий термін і з максимальною ефективністю.