(044) 599 1919
(044) 206 3042
Статьи - Услуги

Зворотне засипання, цегляний бій, відсипання тимчасових доріг

В робочому кошторисі демонтажу є особлива стаття витрат, що пов’язана із утилізацією будівельного сміття.Уламки залізобетону, асфальтовакрихта, цегляний бій можуть бути перероблені просто на місці проведення зносу та використані тут же для подальших робіт. Окрім того, існує варіант утилізації подібних відходів – зворотне засипання фундаментів, котлованів або відсипання тимчасових доріг. Вторинний щебінь, який отримують у результаті переробки, – широко використовуваний матеріал, що економить ваші кошти на закупівлю щебеню.

Рециклінг прийшов до нас із Європи, де він з’явився із метою підвищення екологічності та економічності будівельних процесів. Вторинний щебінь – це подрібнений до однорідних фракцій будівельний лом. Для його виготовлення застосовують спеціалізовану техніку – гідроножиці, дробарки. Арматура із залізобетонних конструкцій відокремлюється, і цегляний бій, бетонні уламки дроблять у мобільних дробарно-сортувальних комплексах. Дрібні металеві частини на наступному етапі виймаютьу магнітному сепараторі – і на виході з грохоту ми отримуємо потрібну фракцію щебеню, що придатний для зворотного засипання.

Відсипання вторинним щебенем – корисна знахідка під час облаштування садів і парків, у капітальному та дорожньому будівництві. Відсипання доріг у такий спосіб незастосовне лише за прокладання магістральних доріг. В решті випадків це чудове економічно вигідне рішення. Велодоріжки, тротуари для пішоходів, стоянки авто, ґрунтові дороги – відсипання будівельними відходами спростить прокладання всього вищезгаданого. Головна вигода полягає у тому, що зворотне засипання вторинним щебенем коштує в рази дешевше, аніж використання щебеню гранітного з тією ж метою.

Роботи з відсипання доріг проводяться поетапно. Так, у першу чергу, вкладається щебінь, далі засипається пісок, поверх кладеться шар дрібного щебеню – всі шари укочуються і вирівнюються котком.

Відсипання будівельним сміттям – це екологічно правильний спосіб позбавитися від відходів: ви не вивозите лом, а використовуєте його просто на місці. До того ж вигідно з фінансової точки зору повторно використовувати будматеріали для засипання фундаментів або відсипання доріг. Відсипання вкрай потрібне за умови використання на будмайданчику важкої спецтехніки.А особливо, якщо при цьому будівництво нових споруд планується відразу після демонтажу.