(044) 599 1919
(044) 206 3042
Статьи - Общие

Знесення і демонтаж від ТБМ

Компанія «Техбудмеханіка» здійснює демонтажні роботи і комплексну підготовку до будівництва. Знесення будівель, а також знесення споруд – основна сфера нашої діяльності. До неї в рівній мірі відноситься промисловий демонтаж будівельних конструкцій із подальшою переробкою залізобетонного й бетонного брухту на вторинні будматеріали. Наші спеціалісти реалізують знесення будівель в Києві і по всій Україні.

Сучасні технології знесення

Ефективність нашої роботи – в грамотному застосуванні передових технологій розбирання будинків та споруд. Для безпечного знесення в Києві і по всій території країни ми використовуємо найсучаснішу техніку для промислового демонтажу. Із роками успішної роботи в Україні нами набутий якнайбагатший досвід знесення будівель і знесення споруд.

Знесення і розбирання будівель і споруд всіх типів

Професіонали «Техбудмеханіки» з однаковою результативністю працюють із бетонними й залізобетонними, цегляними, панельними, збірними і монолітними будовами будь-якої поверховості й складності; з промисловими й житловими будинками. Розбирання і знесення будівель і споруд провадиться у встановлені строки і з максимальним рівнем безпеки. Здійснюємо промисловий демонтаж і знесення житлових будинків, розбирання димарів і бомбосховищ, елеваторів і силосів, мостів і фундаментів.
знесення демонтаж