(044) 599 1919
(044) 206 3042
Гідроножиці. Послуги й оренда гідроножиць
Статьи - Услуги

Гідроножиці

Наша передова компанія надає послуги гідроножиць на вигідних умовах. Для рішення завдань різного рівня складності використовуємо гідроножиці на базі екскаваторів гусеничних, довгоруких з довжиною стріли – 24 м.
Гідравлічні кліщі, гідравлічні гострозубці (ще одна назва для гідроножиць) є замінним навісним обладнанням. Воно монтується на будь-яку гідрофіковану техніку – не тільки на екскаватори, а я на комбайни, навантажувачі, землерийні й самоскидні машини тощо. Процедури встановлення, зняття й заміни навісної гідравліки зазвичай здійснюються швидко й досить нескладно.
Гідравлічні кліщі є незамінними під час демонтажу будівель і споруд, розчищення й підготовці будмайданчиків для подальших робіт, рециклінгу металобрухту. І цим спектр ужитку гідравлічних кліщів не вичерпується. Послуги гідроножиць замовляють, коли необхідно дробити залізобетон, виокремлюючи з нього арматуру; коли потрібне різання стальних елементів конструкції, коли руйнують кам’яні й цегляні масиви.
Гідроножиці розподіляються на групи за їхнім призначенням: універсальні кусачки по металу й по бетону, гідравлічні подрібнювачі. Останні найчастіше застосовуються наземно, при дробінні залізобетону. Універсальні гідрокусачки по металу – для розрізування сталі. Гідроножиці по бетону є найбільш корисними на початкових стадіях демонтажних робіт, адже вони легко вправляються із залізобетонними й сталевими частинами конструкцій.
ТОВ «Техбудмеханіка», надаючи послуги гідроножиць (гідравлічних кліщів), гарантує якість, виробність та надійність техніки. Всі машини в нашому парку – перевірених світових виробників. Завдяки високій якості техніки й професіоналізму наших спеціалістів, ми виконуємо роботи з демонтажу й знесення, а також руйнуванню конструкцій будь-якого типу.
>

Оренда гідроножиць

Серед наших послуг також – оренда гідроножиць. Кожна конкретна задача й всі клієнти є важливими й унікальними для нас. Тому оренда гідроножиць в кожному індивідуальному випадку продумується до дрібниць – на взаємовигідних умовах.
Орендувати гідроножиці можна на строк виконання окремо взятого завдання або на всю тривалість робот над об’єктом. Таке рішення як оренда гідроножиць часто виявляється набагато вигіднішим з економічної точки зору. Причини тому: всі витрати на купівлю техніки, її ремонт і утримання, запчастини й видаткові матеріали падають на власника, а не на орендаря.

Демонтаж гідроножицями

Основним інструментом, що використовується в роботах з демонтажу й знесення по факту є гідроножиці (гідравлічні кліщі, гідрокусачки). Поелементний демонтаж за допомоги гідроножиць – це спосіб безударного пофрагментного розбирання будівлі, практично безшумний. Будівельний брухт подрібнюється до невеликих фракцій та переробляється одразу ж на будівельному майданчику. Важлива особливість: послуги гідроножиць застосовуються в щільній забудові, де, через небезпечну близькість до житлових будинків, інші методи є непридатними.

Наші гідроножиці

гидроножницы, гидрокусачки, гидравлические клещи

Гідравлічні кліщі JCB 2000 (Англія)
Вага 2000кг
Зусилля стиснення 270т

 

 

аренда гидроножниц

Гідравлічні кліщі Indeco IRP 850 (Італія)
5 одиниць
Вага 1850кг
Зусилля стиснення 215т