(044) 599 1919
(044) 206 3042
Гідромолот. Послуги й оренда гідромолоту
Статьи - Услуги
Послуги гідромолоту від компанії «Техбудмеханіка» – це виконання широкого спектру задач гідромолотами на базі гусеничних екскаваторів вагою від 20 до 40 тонн.

Із застосуванням гідромолоту ми виконуємо демонтажні роботи, руйнування й знесення будь-якого рівня складності. До речі, послуги гідромолоту – не єдина наша опція. Парк ТОВ «Техбудмеханіка» має в розпорядженні техніку різної потужності й продуктивності для оптимального добору техзасобів під час виконання кожної конкретної задачі.

Гідравлічний молот – це навісне змінне обладнання, що його може бути встановлено на машину із гусеничною чи колісною базою із гідравлічною системою (екскаватор, трактор, навантажувач). Встановлення гідромолоту механіком не потребує надмірних зусиль та часових витрат.

Гідромолот у свою чергу також комплектується набором насадок. Це трамбувальна плита, зубило, клини, списи. Спектр послуг гідромолота достатньо широкий: розкриття асфальту й демонтаж бетону, наприклад, виконуються списом, зубилом, клином. Ущільнення пухкого грунту потребує гідромолота із трамбувальною плитою.

Гідравлічні молоти класифікуються у відповідності до їхньої частоти й енергії ударів. Гідромолот достатньої потужності добирається у залежності від міцності матеріалу, що його треба розбити.

Легкі гідромолоти через свої порівняно невисокі показники енергії удару, але високу частоту, широко використовуються для роздроблювання великих фрагментів на менші. Послуги гідромолоту такого типу є затребуваними також під час руйнування тонких конструкцій.

Важкий гідромолот із високою енергією ударів, але нижчою частотою, з легкістю справляється із розбиванням залізобетонних масивів на великі фрагменти. Без послуг гідромолоту такого – важкого – заледве можна обійтися, руйнуючи багатотонні конструкції з бетону.

Спеціалісти ТОВ «Техбудмеханіка» грамотно підберуть гідромолот до кожного індивідуального випадку, за необхідністю – нададуть належних консультацій. Професійні послуги гідромолоту від майстрів «Техбудмеханіки» – завжди якісні та своєчасні.

Оренда гідромолота

Як уже згадувалося, наша компанія пропонує не лише послуги гідромолоту. Оренда гідромолоту на взаємовигідних умовах стане оптимальним рішенням у багатьох ситуаціях. Оренда гідромолоту є можливою на короткий та тривалий термін – у залежності від масштабу робіт замовника.

У деяких випадках оренда гідромолоту є більш вигідною альтернативою купівлі. Це є цілком з’ясовним: оренда гідромолоту не потребує витрат на придбання, утримання техніки в належних умовах, ТО й ремонт, також і економія на зарплатні машиніста-оператора, механіка.

Наші гідромолоти:

Гідромолот JCB 1450 (Англія)
Вага 1350кг
Енергія удару 2740Дж

 

 

Гидромолот

Гідромолот Indeco HP 2500 (Італія)
5 одиниць
Вага 1500кг
Енергія удару 3120Дж

 

 

аренда гидромолота

Гідромолот MTB 150 (Франція)
Вага 1500кг
Енергія удару 2950Дж

 

 

Гидромолоты Indeco

Гідромолот Indeco HP 3500 (Італія)
Вага 2200 кг
Енергія удару 4900 Дж

 

 

Бутобой

Гідромолот JCB 1350 (Англія)
2 одиниці
Вага 1250кг
Енергія удару 2350Дж