(044) 599 1919
(044) 206 3042
Вторинний щебінь. Продаж дорожнього щебеню
Статьи - Услуги
вторичный щебень

Вторинний щебінь. Продаж дорожнього щебеню

Сучасні технології й обладнання дозволяють переробити близько 75% будівельного брухту на корисні матеріали. Вторинний щебінь отримують із фрагментів залізобетону, використовуючи дробарки. Так з уламків демонтованої будівлі виходить затребуваний будівельний матеріал.

Будь-який виконроб розповість, яка безліч будівельного сміття лишається на майданчику по завершенню демонтажних робіт. Раніше, за відсутністю кращих методів, залізобетонні конструкції, що лишилися на місці демонтованої споруди, вивозили на звалища. Але тепер технології добралися й до України. Вони дозволяють переробляти непотрібне сміття, клопіт – на будматеріал; перетворити витрату на економію і навіть прибуток.

Вторинний щебінь, він же – бетонний щебінь, дорожній щебінь або колотий бетон, наразі є способом зробити гроші навіть зі сміття.

дорожный щебеньСпробуємо перерахувати основні сфери застосування вторинного (бетонного) щебеню. Це організація й утримання тимчасових і сільських доріг, улаштування автостоянок і тимчасових паркінгів, зведення насипів, спусків. Вторинний щебінь – це і складова гравійно-піщаної суміші для зворотного засипання, і нижнє дорожнє покриття під час прокладання автомобільних шляхів. А враховуючи поточний стан покриття трас, попит на дорожній щебінь ще багато десятиріч не вичерпається.

Вартість гранітного щебеню приблизно вдвічі перевищує вартість вторинного щебеню, що, по суті, являє собою колотий бетон. І в цьому є його одна із його численних переваг. Особливо вигідно використовувати вторинний щебінь, якщо на місці знесеної будови планується зведення нової. За рахунок дешевого матеріалу – вторинного щебеню – кошторисна вартість суттєво знизиться. Тим паче, якщо переробка здійснюється за допомоги мобільного комплексу на місці виконання робіт, без додаткових витрат на транспортування. Можна ще додати до кошторису графу прибутку, якщо продавати зайвий вторинний щебінь з будмайданчику самовивозом.

Рециклінг, що давно й широко застосовується в Європі, у нас поки що не став традиційним видом робіт. Варто пам’ятати, що перероблюючи будівельне сміття із користю й вигодою для виробництва, ви робите свій внесок до екології планети й охорони навколишнього середовища.

Скачати протокол випробувань вторинного щебеню