(044) 599 1919
(044) 206 3042
Статьи - Услуги

Демонтажні роботи

Демонтажні роботи будь-якого рівня складності виконують спеціалісти компанії «Техбудмеханіка». Комплексні послуги зі знесення, демонтаж цегляних, бетонних та залізобетонних споруд, металевих конструкцій, підготовка до будівництва, зворотне засипання – ми готові надати ці та безліч інших видів послуг.

Урбанізація визначає умови, в яких доводиться здійснювати будівельні та демонтажні роботи. Щільна міська забудова, об’єкти в густонаселених мікрорайонах – діяти можна лише із використанням сучасної техніки й останніх розробок.

Під час проведення демонтажних робіт компанія «Техбудмеханіка» здійснює також юридичний і документаційний супровід процесу, консультаційні послуги. Наш комплексний підхід до виконання завдань клієнтів гарантує законність та прибутковість будь-якої, довіреної нам, діяльності. В тому числі перед початком демонтажних робіт ми готуємо всю необхідну дозвільну документацію на знесення об’єкту, економлячи кошти та час наших клієнтів.

Демонтажні роботи провадяться із використанням сучасного устаткування: гідравлічний молот, гідроножиці (гідрокліщі, або гідрогострозубці). Це навісне обладнання дозволяє здійснювати демонтажні роботи з мінімальними витратами та у найкоротші терміни. Гідромолот оснащується цілою низкою змінних насадок для реалізації різнопланових завдань. Ряд функцій виконується гідравлічними кліщами та ножицями. Безударний спосіб руйнування бетонних та залізобетонних конструкцій є найбільш безпечним. Він запобігає безконтрольне обвалення будівель.

Спосіб поелементного розбирання із використанням ручної праці також застосовується компанією «Техбудмеханіка» під час здійснення демонтажних робіт. Цей спосіб є порівняно повільним, але найбільш екологічним.

Демонтажні роботи, що виконуються компанією, здійснюються у повному комплексі. До переліку наших послуг входить підготовка до знесення, встановлення захисних огороджувальних споруджень, організація охорони об’єкту й роботи з підготовки майданчику до подальших будівельних робіт.

Спектр послуг ТОВ «Техбудмеханіка» не обмежується тільки демонтажними роботами. До ваших послуг оренда екскаваторів та іншої техніки з парку компанії, виймання металу з залізобетону, переробка та утилізація бетону, дробіння будівельних відходів – вироблення вторинного щебеню.