(044) 599 1919
(044) 206 3042
Демонтаж бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій
Статьи - Услуги
Демонтаж бетонних і залізобетонних конструкцій максимальними темпами та з мінімальним шумовим забрудненням навколишнього середовища забезпечує своїм клієнтам ТОВ «Техбудмеханіка». Парк сучасної будівельної й демонтажної техніки, прогресивні методи, досвід кваліфікованих майстрів впевненно справляються з бетонними й залізобетонними масивами будь-якого обсягу.

Не треба бути вузьким фахівцем в галузі будівництва, щоб знати: роботи з демонтажу бетонних і залізобетонних конструкцій неможливі без серйозної підготовки й технічної бази; вони масштабні, енергозатратні й трудомісткі. Так, наприклад, видалення фундаментів чи монолітних покрить потребує не менше витрат та зусиль, аніж роботи із споруджування. Руйнування масиву, пронизаного арматурою, є нейздійсненним без професіоналів із багажем знань і без спеціалізованої техніки.

Широке застосування бетону в будівництві зумовлене його високою міцністю. Тому такі конструкційні будівельні матеріали, як бетон і залізобетон, використовуються в більшості сучасних споруд. Але з тих же причин демонтажні роботи з даними матеріалами характеризуються підвищенною складністю. Демонтаж бетонних і залізобетонних конструкцій – це не лише руйнування бетону, вичленення й подрібнення арматури, але й вилучення уламків будівельних елементів в великих обсягах.