(044) 599 1919
(044) 206 3042
Демонтаж будинків і будівельних конструкцій
Статьи - Услуги
Надаємо повний спектр послуг в сфері демонтажу, в тому числі демонтаж будинків и демонтаж будівельних конструкцій. Компетентна розробка проекту, документальний супровід і власне сам демонтаж конструкцій (включаючи аварійні) – в строки й з максимальною вигодою для клієнта.

Фронт робіт з демонтажу аварійних будівель і споруд включає в себе не тільки знесення фундаменту, сталевих і залізобетонних аварійних конструкцій, але й знесення труб і водонапірних об’єктів, розмонтування інженерних комунікацій, оформлення ордерів на демонтаж конструкцій і ще цілий ряд аспектів.

Складність реалізації демонтажу будівельної конструкції та його специфіка впливають на строки його виконання. Під час здійснення демонтажу аварійних конструкцій рахунок часу йде буквально на хвилини. І наслідками найменшої помилки можуть стати ускладнення задачі, матеріальні збитки техніці й прилеглим будівлям, і навіть загроза здоров’ю та життю людей. Непрофесійне виконання демонтажу конструкцій здатне викликати обвалення перекритів, електричне замикання, тріщини й небезпечні усадки сусідніх споруд на густо забудованих ділянках.

Демонтаж будівельних конструкцій – це поширена й широко затребувана операція. Демонтаж будинків до свого прайсу включають багато організацій, але вибирати підрядника треба дуже ретельно, бо практично упоратися із різноманіттям задач з демонтажу в реальній ситуації на будмайданчику можуть далеко не всі.

Демонтаж конструкцій, як правило, супроводжується виникаючими в процесі виконання труднощами й нюансами. Особливо це стосується капітальних конструкцій. Рядовий демонтаж будинку проводиться завжди із залученням різноманітної техніки. Демонтаж будівельних конструкцій задіює гусеничну й колісну спецтехніку: бульдозери, екскаватори, підіймачі, вантажівки тощо.

ТОВ «Техбудмеханіка» має всі необхідні для демонтажу будинків і аварійних конструкцій виробничі потужності. Нашими спеціалістами нагромаджено багатющий досвід демонтажу об’єктів різної складності. Ми досконально знаємо тонкощі устрою будівельних об’єктів і працюємо по всій території України.

Не варто забувати й про такий нюанс демонтажу будинків, як документальний супровід. Відповідальність за оформлення дозвільної й супровідної документації лягає на компанію-підрядника, що здійснює демонтаж конструкції замовника. Строки підготовки нормативної документації є особливо важливими при роботі з аварійними конструкціями, тому займатися всіма аспектами демонтажу в комплексі повинні професіонали з досвідом.

Кваліфіковане знесення, демонтаж конструкцій виконується не одним-двома спеціалістами. Це робота для злагодженого колективу, озброєного сучасними розробками, технікою й практичним досвідом. Тільки в такому випадку тонка й відповідальна робота з демонтажу конструкцій, особливо аварійних, може бути виконана із дотриманням всіх норм безпеки.

 

демонтажные работы демонтаж конструкций
демонтаж домов демонтаж строительных конструкций