(044) 599 1919
(044) 206 3042
Демонтаж металу й металоконструкцій
Статьи - Услуги
До спектру послуг компанії «Техбудмеханіка» відноситься й професійний демонтаж металоконструкцій. У тих випадках, коли робота на об’єктах (будівельних, промислових тощо) передбачає розбирання ангарів, виробничого обладнання і приміщень, каркасних споруд, основним завданням стає демонтаж металу.

Механізованим способом демонтаж металоконструкцій є здійснюваним на будь-якій висоті. Як правило, це демонтаж металу з баштових кранів. Демонтаж металоконструкцій на землі – котельних, теплиць, ангарів, цехів та інших спеціалізованих будівель – проводиться безпосередньо на об’єкті, в якій би щільній забудові він не знаходився.

Говорячи про демонтаж металу, ми маємо на увазі цілий комплекс заходів. До нього відноситься не тільки власне демонтаж металоконструкцій, але також і різання матеріалу, що підлягає утилізації, прибирання території, підготовку майданчику до подальших будівельних робіт.

Для переробки демонтованих металоконструкцій на металобрухт і вторинний щебінь (з бетону) ТОВ «Техбудмеханіка» має в розпорядженні великий арсенал спеціалізованої техніки. Щоб уникнути необхідності (і витрат) в утилізації будівельного брухту після демонтажу металоконструкцій, ми пропонуємо своїм клієнтам переробляти отримане будівельне сміття на вторинну сировину.

Наша компанія має багатий досвід будівельних робіт, демонтажу металу включно. Ми гарантуємо професіоналізм, швидкість і якість всіх послуг, що ми надаємо.
Демонтаж металла Демонтаж металлоконструкций