(044) 599 1919
(044) 206 3042
Демонтаж висотних будівель. Демонтаж труб
Статьи - Услуги

Повну безпеку таких робіт як демонтаж споруд, демонтаж труб, демонтаж висотних конструкцій забезпечує ТОВ «Техбудмеханіка». Спеціалісти компанії грамотно й в обумовлені строки виконають завдання на об’єктах будь-якої архітектурної складності й конструктивного виконання. Серед наших ресурсів: потужна спецтехніка, сучасні технології й накопичений професіоналами досвід.

Тенденції зведення багатоповерхових будівель в наші дні диктуються переважно високою вартістю земельних ділянок і прогресом технологій в області висотного будівництва. Відповідно, ускладнилися задачі з демонтажу будівель. Демонтаж висотних будівель і демонтаж труб мають на увазі руйнування важких, масивних, міцних блоків і елементів. І це із урахуванням того факту, що висока щільність забудови не надає великої площини для маневру важкої спецтехніки. І завдання, які ставить перед спеціалістами-демонтажниками сучасність, можливо вирішити лише із застосуванням високотехнологічних машин, методологічної бази та досвідчених професіоналів.

Все вищезгадане справедливо й для демонтажу труб (цегляних, металевих, залізобетонних). Труби, як і будь-які інші конструкції, мають свій строк служби. Старі котельні, доменні печі загрожують колосальними втратами у випадку обвалення. І це не кажучи про небезпеку для здоров’я та життя людей. Демонтаж труб в таких випадках проводиться за їхньою непотрібністю. Наприклад, в ситуації перепрофілювання підприємства. Також – під час повного демонтажу виробничих потужностей (ліквідація). Під час демонтаж конструкцій ще придатних до експлуатації завдання помітно ускладнюється. Міцність об’єктів демонтажу потребує посиленої уваги спеціалістів та підвищених вимог до інструментів. Треба знати, що під час демонтажу труб надзвичайно рідко є можливість застосовувати вибухову технологію. Це більшою мірою – довготривала й трудомістка промальпіністрів.

Демонтаж строений и демонтаж труб Демонтаж высотных конструкций