(044) 599 1919
(044) 206 3042
Демонтаж бомбосховищ і фундаментів
Статьи - Услуги

Парк техніки нашої компанії укомплектований найміцнішими й продуктивними сучасними машинами й агрегатами. Це дозволяє нам здійснювати роботи будь-якого рівня масштабності й складності, включаючи демонтаж бомбосховищ, бункерів, важких укріплених фундаментів та інших подібних споруд. При цьому наші вимоги до технічної й екологічної безпеки не знижуються, й роботи з демонтажу фундаментів повністю завершуються у встановлені терміни.

Історично так склалося, що на території нашої країни від військових дій різних періодів залишився спадок у вигляді немалої кількості фортифікацйних конструкцій. Демонтаж бомбосховищ в ряді випадків є необхідним з причини їхньої старості й аварійності. А демонтаж фундаментів, що є придатними до подальшого використання, може проводитися лише частково, в тій тільки мірі, наскільки це необхідно для реконструювання та перепрофілювання споруди.

При цьому треба брати до уваги, що демонтаж бомбосховищ – процедура на порядок складніша, аніж його побудування. Великі обсяги робіт, високоякісний залізобетон, монолітні масиви під силу лише спеціалізованим компаніям із висококваліфікованим штатом і солідною технічною базою. Демонтаж фундаментів та їхнє перепланування, розбирання укріплених стін та перекриттів військово-будівельних об’єктів – задачі як раз для наших спеціалістів.