(044) 599 1919
(044) 206 3042
Переробка і утилізація бетону. Дроблення будівельних відходів
Статьи - Услуги
Дроблення залізобетону та переробка бетону є невід’ємною частиною комплексу послуг із знесення й демонтажу будівельних конструкцій. Всі ці та безліч інших послуг надає компанія «Техбудмеханіка». Ми маємо в розпорядженні найкращі кадри та велику технічну базу для дроблення залізобетону й переробки бетону просто на місці демонтажу, а також для вивезення будівельних відходів для їхньої подальшої переробки й використання або утилізації. Парк техніки компанії має екскаватори з гідравлічним навісним обладнанням (гідромолоти, гідроножиці тощо), грохоти, щічні дробарки для швидкого та якісного дроблення залізобетону. Мобільні дробарно-сортувальні комплекси з легкістю справляються із великими обсягами будівельних відходів (до 120 тон будівельних відходів за одну годину роботи) та здійснюють переробку бетону на будмайданчику одразу після демонтажу об’єкту.

Власне знесення чи розбирання будови чи споруди – це ще не всі демонтажні роботи. Після руйнування конструкції будівельні відходи необхідно подрібнити й прибрати з будівельного майданчику для остаточної утилізації чи вторинного використання. Важливість переробки бетону на об’єкті полягає в тому, що габаритні уламки демонтованих конструкцій далеко не завжди вкладаються до кузову вантажівки задля транспортування за межі майданчику. Саме цьому дроблення залізобетону доцільніше здійснювати безпосередньо на об’єкті.

Під час демонтажу споруди спеціальне обладнання розділяє його на окремі сегменти. Частинами й виконується розбирання всієї конструкції. Чим меншими є ці сегменти, тим легшими будуть далі сортування й переробка будівельних відходів. Подальше дроблення залізобетону на дрібні фракції дозволяє відокремити арматуру від бетону. Блоки розпилюються за допомоги діамантових пилок, навісного гідравлічного обладнання. Дроблення залізобетону, що готує його до подальшої переробки, економить час, ресурси й фінансові витрати на процес переробки бетону на вторинний щебінь.

Переробка бетону включає в себе декілька стадій. Спочатку сортуються будівельні відходи – їх розділяють за розміром; дрібні вже готові до переробки, а великі подрібнюються й направляються до дробарок для виробництва вторинного щебеню. Вибір дробарки визначається тим, щебінь якої фракції треба отримати в результаті переробки бетону. Здавалося б, будівельні відходи лише заважають, а їх переробляють на щебінь, що його використовують у ремонті й будівництві доріг, виготовленні нових будматеріалів тощо. Вдруге використовується, як правило, близько 75% матеріалів від переробки бетону, отриманого в результаті знесення у вигляді будівельних відходів. Таким чином, завдяки сучасним технологіям, переробка бетону одночасно вирішує проблеми утилізації будівельних відходів і добування сировини для нових будматеріалів.

Організована таким способом робота економить кошторис демонтажно-будівельних робіт на вивозі будівельних відходів для захоронення на спеціальних полігонах або переробки на заводах. Також компанія «Техбудмеханіка» надає послуги з сортування будівельних відходів за типом матеріалів і придатністю до подальшого використання. Будівельні відходи, непридатні для переробки, транспортуються вантажними автомобілями до місць кінцевої утилізації.