(044) 599 1919
(044) 206 3042
Новини знесення й демонтажу
Руйнування залізобетону й бетону. Київ
Неділя, 27 вересня 2009 14:08

Переробка бетону в КиєвіУспішно здано об’єкт в м. Київ: зруйновано монолітний бетонний паркінг на території замовника (ТОВ «Метроном»). З причини неможливості застосування гідромолоту в даних конкретних умовах – висока вірогідність деструктивної сейсмічної дії на сусідні будівлі – використовувалися гідрокліщі. За підсумками руйнування бетону обсяг робіт склав 300 куб.м. в твердому тілі.

 
Демонтування будівель. Львів
П'ятниця, 21 серпня 2009 17:41

Завершено роботи з демонтажу монолітного будинку у Львові. Обсяг демонтування перевищив 7000 м куб. залізобетону, бетону й цегли. Усе сміття було подрібнене на вторинний щебінь, таким чином замовник отримав значну економію коштів на транспорті, вантаженні, захороненні відходів і на подальшій купівлі й транспортуванні щебеню. Замовник – Український католицький університет, м. Львів.

 
Дроблення бетону. Київ
Понеділок, 20 липня 2009 17:00
Завершено роботи з переробки бетонних відходів на території ТОВ «Атем» у м. Києві. Обсяг переробки склав близько 1000 м куб. Дроблення бетону виконувалося за допомогою гідроножиць й навісної щокової дробарки. Вторинний щебінь буде використано на місці. Замовник – ТОВ «Атем».
 
Знесення будівель. Львів
Понеділок, 22 червня 2009 15:49
Розпочато роботи зі знесення багатоповерхового будинку у Львові. Об’єм будівлі з монолітного залізобетону в твердому тілі складе більше 6000 м куб. Знесення висотних будівель є технологічно складним процесом із застосуванням спеціалізованого обладнання. Особливої уваги вимагає суворе дотримання норм техніки безпеки. Відходи бетону й цегли будуть перероблені на вторинний щебінь. Замовник – Український католицький університет.
 
Демонтаж бетонних конструкцій на НСК. Київ
Вівторок, 26 травня 2009 15:06
Демонтаж бетонних конструкцій на НСКВ рамках підготовки до Євро 2012 стартували демонтажні роботи в Національному спортивному комплексі в Києві. Під час реконструкції стадіону буде демонтовано близько 7000 куб.м. залізобетону – частина трибун і свайні фундаменти. Бетонний брухт буде перероблятися на вторинний щебінь і використовуватися тут же, на місці будівництва. Роботи проводяться на замовлення ПАТ «ХК «Київміськбуд».
 
Демонтаж мосту й знесення бетонних опор. Рівне
Понеділок, 20 квітня 2009 12:47

В Рівненській області завершено роботу з демонтажу мосту через р. Горинь. Демонтаж металевих конструкцій мосту й знесення чотирьох залізобетонних опор було проведено в стислі терміни. Важкий гідромолот задіяли для руйнування опор. Фрагменти арматури вилучалися з бетону за допомоги гідроножиць. Бетон, який було отримано в результаті демонтажу, перероблено на вторинний щебінь. Замовником виступало ДП «Тернопільавтодор», генпідрядником – ТОВ «Тернопіль Мостобуд».

 
Знесення бетонних підпор і демонтаж фундаментів. Ватутинський завод вогнетривів
Четвер, 19 березня 2009 17:39
Знесення бетонних підпор і демонтаж фундаментівДемонтовано підпори важкого обладнання та фундаментів на Ватутинському заводі вогнетривів (Черкаська область). В демонтажі було задіяно гідромолот; для металевих складових конструкції – газорізання; для переробки бетону – навісна дробарна установка (дробарний ківш).
 
Демонтаж бетонної конструкції м. Кіровоград, вул. Орджонікідзе, 2а
П'ятниця, 20 лютого 2009 16:46
Обсяг демонтованої конструкції в м. Кіровоград склав 5793 куб.м. Демонтаж бетонної конструкції в Кіровограді було проведено за замовленням ТОВ «Червона зірка». Нововведенням під час виконання цих робіт стало використання дробарного ковша, змонтованого на стрілі екскаватора. Таким чином було вирішено задачу переробки залізобетону із підвищенням продуктивності до 100 куб.м. за зміну.
 
Демонтаж будівлі. Вул. Річкова, 4
Четвер, 15 січня 2009 11:36
Демонтаж будівлі Замовлення від ТОВ «Місто-Буд-Інвест» – демонтаж цегляної будівлі (вул. Річкова, 4, м. Київ). У будові, що зноситься, обсяг твердого тіла складає 3839,6 куб.м.; обсяг сміття для утилізації складе 6097 куб.
 
Демонтаж будівлі. Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт, Солотвино
Субота, 15 листопада 2008 16:28
Демонтаж будівлі, Солотвино На території держпідприємства «Солотвинський солерудник» (Закарпатська обл., Тячівський район, смт. Солтвино) виконано знесення п’ятиповерхового будинку з залізобетону. Роботи виконувалися виключно важкою технікою. Відходи демонтажу, бетонний брухт перероблено на вторинний щебінь.
 
Демонтаж цегляного будинку на Лепсе, 6
Понеділок, 28 липня 2008 00:00

Демонтаж цегляного будинку на вул.ЛепсеНа замовлення ТОВ «Єдітепе» розпочато демонтаж цегляного будинку за адресою: вул. Лепсе, м. Київ. Згідно підрахунків, загальний обсяг демонтажних робіт складе близько 6000 куб.м.

 

 
«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL