(044) 599 1919
(044) 206 3042
Новини знесення й демонтажу
Демонтаж будівлі бази відпочинку й котельної. Ласпі, мис Айя
П'ятниця, 02 березня 2012 13:12

Знесення санаторію в ЯлтіНа будмайданчику бази відпочинку в Ласпі, мис Айя, були демонтовані залізобетонні будівлі. Метал арматури далі повністю відокремили від бетону, бетон переробили на вторинний щебінь. Робота є виконаною на замовлення ТОВ «Композит».

 
Реконструкція аеропорту, Жуляни
Вівторок, 22 листопада 2011 15:08

Демонтаж залізобетонних фундаментів знесених раніше будівель. Аеропорт ЖуляниВ даному проекті на будівельній ділянці споруд для дирекції аеропорту «Київ» (Жуляни) вимагалося виконати демонтаж залізобетонних фундаментів споруд, що були знесені раніше. Завершивши знесення, всі будівельні відходи ми переробили на вторинний щебінь на місці виконання робіт.

 
Реконструкція на Троїцькій площі
Вівторок, 08 листопада 2011 14:34

Демонтаж споруд і фундаментної плити підземного паркингу. Троїцькая пл., КиївДемонтаж фундаментної плити та споруд підземного паркінгу в Києві, на Троїцькій площі, успішно скінчено. Роботи проводилися із високим рівнем ґрунтових вод (глибина – 8 м.).

 
Демонтаж будівель та фундаментів, утилізація будівельного сміття. НСК, Київ
Понеділок, 24 січня 2011 12:58

Демонтаж будівель та фундаментів, утилізація будівельного сміття. НСК, КиївВ Національному спортивному комплексі (м. Київ) компанією «Техбудмеханіка» проведено такі роботи: знесено будівельні конструкції; розкопано й демонтовано фундаменти; бетонний брухт перероблено на щебінь. Отримані вторинні будматеріали призначено до використання в подальшому будівництві на цьому ж обїєкті.

 
Знесення недобудованного ресторану. Київ
Понеділок, 20 вересня 2010 13:17

Знесення недобудованого ресторану в КиєвіНа Дніпровській набережній в Києві демонтажу потребував залізобетонний каркас недобудованного ресторану. Роботи з демонтажу завершено успішно й в установлений термін. Будівельний брухт перероблено на вторинний щебінь.

 
Демонтаж об’єктів незавершеного будівнитва. Ялта
Субота, 24 липня 2010 11:46

Демонтаж об’єктів незавершеного будівнитва для ТОВ «Градовіт-ХХІ»Для ТОВ «Градовіт-ХХІ» виконано роботу з демонтажу об’єктів незавершеного будівництва. Замовнику надано такі послуги: демонтаж бетонних та цегляних конструкцій; демонтаж бетонних фундаментів; переробка бетонного лома на вторинний щебінь; земляні роботи. Таким чином, будмайданчик, призначений для наступного зведення споруди, було повністю розчищено.

 
Демонтаж будівлі на Еспланадній. Київ
Понеділок, 28 червня 2010 16:56

Комплекс робіт з механізованого демонтажу, м. КиївМеханізований демонтаж будівлі за адресою вул. Еспланадна, 17 (м. Київ) завершено. На об’єкті використовувалася сучасна спецтехніка, що сприяло оперативній та швидкій реалізації задачі.

 
Демонтаж і переробка залізобетонного брухту. Харків
Середа, 21 квітня 2010 11:10

Переробка некондиційних бетонних конструкцій, ХарківДля замовника ЗАТ «Серп і молот» (м. Харків) демонтовано виробничі цехи однойменного заводу. В процесі роботи було оброблено 5100 куб.м. некондиційних бетонних конструкцій – брухт перероблено на вторинний щебінь.

 
Демонтаж аварійних будівель. Солотвино
Субота, 28 листопада 2009 16:37

Демонтаж аварійних будівель. СолотвиноПідвищеною складністю та особливими вимогами техніки безпеки відрізняються роботи на аварійних об’єктах. До таких відносився й демонтаж будівель шахти №9 ДП «Солотвинський солерудник» (обсяг робіт склав 10 000 куб.м.). Залучення сучасного обладнання й техніки з нашого арсеналу, а також нагромаджений досвід, дозволили здійснити всі заходи з демонтажу оперативно і з максимальною безпекою.

 
Знесення на НСК. Київ
П'ятниця, 27 листопада 2009 17:55

Снос НСКЗавершені роботи зі знесення в Національному спортивному комплексі. Обсяг робіт з руйнування й переробки міцних марок бетону склав більше 10 000 м куб. Для демонтажу залізобетону нами використовувалися важкі гідромолоти й гідроножиці. Для робіт з руйнування бетону було застосовано 12 одиниць спецтехніки. Бетон дробили на щебінь за допомогою 30-тонной самохідної щокової дробарки. Замовник – ТОВ «Солстрой».

 
Руйнування залізобетону й бетону. Київ
Неділя, 27 вересня 2009 14:08

Переробка бетону в КиєвіУспішно здано об’єкт в м. Київ: зруйновано монолітний бетонний паркінг на території замовника (ТОВ «Метроном»). З причини неможливості застосування гідромолоту в даних конкретних умовах – висока вірогідність деструктивної сейсмічної дії на сусідні будівлі – використовувалися гідрокліщі. За підсумками руйнування бетону обсяг робіт склав 300 куб.м. в твердому тілі.

 
«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL