(044) 599 1919
(044) 206 3042
Новини знесення й демонтажу
Демонтаж споруд бази відпочинку для будівництва ТЦ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Середа, 02 травня 2012 13:32

Демонтаж будівель для «МЕТРО Кеш енд Кері»В м. Одеса для будівництва ТЦ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» було демонтовано споруди бази відпочинку. Залізобетонні конструкції та будинки піддані демонтажу, металева арматура – повністю видалена. Бетон роздроблено із залученням пересувної дробарної установки. Замовлення було виконано для ТОВ «Солстрой».

 
Демонтаж виробничих цехів в рамках реконструкції ВАТ «Вінницький олійножировий комбінат»
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Понеділок, 02 квітня 2012 13:26

Демонтаж залізобетону в ВінниціНа замовлення ТОВ «Максимус Констракшн» в рамках реконструкції ВАТ «Вінницький олійножировий комбінат» виконано низку робіт. Демонтовано виробничі цехи. Конструкції являли собою залізобетонні фундаменти й цегляні будови. Отриманий брухт перероблено на вторинні будівельні матеріали.

 
Демонтаж будівлі бази відпочинку й котельної. Ласпі, мис Айя
Статьи - Новини знесення й демонтажу
П'ятниця, 02 березня 2012 13:12

Знесення санаторію в ЯлтіНа будмайданчику бази відпочинку в Ласпі, мис Айя, були демонтовані залізобетонні будівлі. Метал арматури далі повністю відокремили від бетону, бетон переробили на вторинний щебінь. Робота є виконаною на замовлення ТОВ «Композит».

 
Реконструкція аеропорту, Жуляни
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Вівторок, 22 листопада 2011 15:08

Демонтаж залізобетонних фундаментів знесених раніше будівель. Аеропорт ЖуляниВ даному проекті на будівельній ділянці споруд для дирекції аеропорту «Київ» (Жуляни) вимагалося виконати демонтаж залізобетонних фундаментів споруд, що були знесені раніше. Завершивши знесення, всі будівельні відходи ми переробили на вторинний щебінь на місці виконання робіт.

 
Реконструкція на Троїцькій площі
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Вівторок, 08 листопада 2011 14:34

Демонтаж споруд і фундаментної плити підземного паркингу. Троїцькая пл., КиївДемонтаж фундаментної плити та споруд підземного паркінгу в Києві, на Троїцькій площі, успішно скінчено. Роботи проводилися із високим рівнем ґрунтових вод (глибина – 8 м.).

 
Демонтаж будівель та фундаментів, утилізація будівельного сміття. НСК, Київ
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Понеділок, 24 січня 2011 12:58

Демонтаж будівель та фундаментів, утилізація будівельного сміття. НСК, КиївВ Національному спортивному комплексі (м. Київ) компанією «Техбудмеханіка» проведено такі роботи: знесено будівельні конструкції; розкопано й демонтовано фундаменти; бетонний брухт перероблено на щебінь. Отримані вторинні будматеріали призначено до використання в подальшому будівництві на цьому ж обїєкті.

 
Знесення недобудованного ресторану. Київ
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Понеділок, 20 вересня 2010 13:17

Знесення недобудованого ресторану в КиєвіНа Дніпровській набережній в Києві демонтажу потребував залізобетонний каркас недобудованного ресторану. Роботи з демонтажу завершено успішно й в установлений термін. Будівельний брухт перероблено на вторинний щебінь.

 
Демонтаж об’єктів незавершеного будівнитва. Ялта
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Субота, 24 липня 2010 11:46

Демонтаж об’єктів незавершеного будівнитва для ТОВ «Градовіт-ХХІ»Для ТОВ «Градовіт-ХХІ» виконано роботу з демонтажу об’єктів незавершеного будівництва. Замовнику надано такі послуги: демонтаж бетонних та цегляних конструкцій; демонтаж бетонних фундаментів; переробка бетонного лома на вторинний щебінь; земляні роботи. Таким чином, будмайданчик, призначений для наступного зведення споруди, було повністю розчищено.

 
Демонтаж будівлі на Еспланадній. Київ
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Понеділок, 28 червня 2010 16:56

Комплекс робіт з механізованого демонтажу, м. КиївМеханізований демонтаж будівлі за адресою вул. Еспланадна, 17 (м. Київ) завершено. На об’єкті використовувалася сучасна спецтехніка, що сприяло оперативній та швидкій реалізації задачі.

 
Демонтаж і переробка залізобетонного брухту. Харків
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Середа, 21 квітня 2010 11:10

Переробка некондиційних бетонних конструкцій, ХарківДля замовника ЗАТ «Серп і молот» (м. Харків) демонтовано виробничі цехи однойменного заводу. В процесі роботи було оброблено 5100 куб.м. некондиційних бетонних конструкцій – брухт перероблено на вторинний щебінь.

 
Демонтаж аварійних будівель. Солотвино
Статьи - Новини знесення й демонтажу
Субота, 28 листопада 2009 16:37

Демонтаж аварійних будівель. СолотвиноПідвищеною складністю та особливими вимогами техніки безпеки відрізняються роботи на аварійних об’єктах. До таких відносився й демонтаж будівель шахти №9 ДП «Солотвинський солерудник» (обсяг робіт склав 10 000 куб.м.). Залучення сучасного обладнання й техніки з нашого арсеналу, а також нагромаджений досвід, дозволили здійснити всі заходи з демонтажу оперативно і з максимальною безпекою.

 
«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL