(044) 599 1919
(044) 206 3042
Новини знесення й демонтажу
Комплекс демонтажних робіт на об'єкті в Запоріжжі
Неділя, 02 липня 2017 18:47

Комплекс демонтажних робіт та розробка котловану на об'єкті «Реконструкція існуючого цеху №6 корпусу №1 ПАТ «Укрграфит» з улаштуванням печей повздовжньої графітації» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Північне Шосе, 31-А.

 

Комплекс демонтажних робіт в Запоріжжі Розробка котловану

 

 
Луганськ, знесення комплексу будівель холодокомбінату в м. Луганську
Неділя, 02 червня 2013 14:52

Знесення холодокомбінату в ЛуганськуЗа замовленням ТОВ «Савега-Україна» було демонтовано серію старих цегляних та залізобетонних будівель. Знесення комплексу споруд холодокомбінату в м. Луганську повністю завершено. Відходи утилізовані на місці проведення робіт.

 
Знесення комплексу будівель санаторію «Дельфин». Ялта, с-ще. Відрадне
Вівторок, 02 квітня 2013 15:07

Знесення санаторію «Дельфин»В м. Ялта, пос. Відрадне, завершено знесення комплексу будівель санаторію «Дельфин». Демонтажу було піддано висотні будівлі санаторію, зведені з залізобетону. Будівельні відходи повністю утилізовано.

 
Знесення незавершеної будівлі з монолітного залізобетону, м. Ужгород
П'ятниця, 02 листопада 2012 14:43

Демонтаж залізобетону в УжгородіНа замовлення ТОВ «Закарпатінтерпорт» було розпочато знесення недобудованої споруди. Будівля з монолітного залізобетону розташовувалася в м. Ужгород.

 
Знесення всього комплексу будівель санаторію «Мрія». Ялта, с-ще. Понизовка
Вівторок, 02 жовтня 2012 15:00

Снос санатория «Мрия»Замовлення від ВАТ «Сбербанк Росії» на знесення комплексу висотних будівель з залізобетону виконано в повному обсязі. Всі висотні споруди санаторію «Мрія» (м. Ялта, пос. Понизовка) повністю знесено.

 
Демонтаж аварійних цехів заводу ПАТ «ДніпрАзот»
Неділя, 02 вересня 2012 14:37

Снос завода в Днепродзержинске.Демонтовано залізобетонні конструкції старих аварійних цехів заводу ПАТ «ДніпрАзот». Було проведено не тільки демонтаж, а й переробка будівельних відходів: відокремлення металу й дробіння бетонного лому. Замовник: ТОВ «Баланс».

 
Демонтаж виробничого цеху заводу гігієнічних виробів
Четвер, 02 серпня 2012 14:31

Знесення цехів в БорисполіЗавершено реконструкцію на заводі гігієнічних виробів «Тамбрандс-Україна» компанії Procter&Gamble (м. Бориспіль). В межах робіт було демонтовано виробничий цех. Демонтажу було піддано цегляні й залізобетонні споруди. Будівельні відходи було транспортовано до спеціалізованих поховань.

 
Підготовчі роботи для будівництва елеватора ТОВ СП «Нібулон»
Понеділок, 02 липня 2012 13:47

Знесення будівлі «Нибулон»На замовлення ТОВ СП «Нібулон» виконано підготовчі роботи для будівництва елеватора. Знесено цегляні й залізобетонні будівлі.

 
Демонтаж старих цехів ЗЗБВ в рамках реконструкції заводу із виробництва газобетону АЕРОК
Субота, 02 червня 2012 13:40

Знесення цехів АэрокРеконструкція заводу із виробництва газобетону AEROC вимагала демонтажу старих цехів ЗЗБВ. Знесення будівельних конструкцій, розкопування й демонтаж фундаментів заводу зі виробництва газобетону завершено. Весь брухт перероблено на вторинні будівельні матеріали. Замовником виступило ТОВ «Аерок».

 
Демонтаж споруд бази відпочинку для будівництва ТЦ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»
Середа, 02 травня 2012 13:32

Демонтаж будівель для «МЕТРО Кеш енд Кері»В м. Одеса для будівництва ТЦ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» було демонтовано споруди бази відпочинку. Залізобетонні конструкції та будинки піддані демонтажу, металева арматура – повністю видалена. Бетон роздроблено із залученням пересувної дробарної установки. Замовлення було виконано для ТОВ «Солстрой».

 
Демонтаж виробничих цехів в рамках реконструкції ВАТ «Вінницький олійножировий комбінат»
Понеділок, 02 квітня 2012 13:26

Демонтаж залізобетону в ВінниціНа замовлення ТОВ «Максимус Констракшн» в рамках реконструкції ВАТ «Вінницький олійножировий комбінат» виконано низку робіт. Демонтовано виробничі цехи. Конструкції являли собою залізобетонні фундаменти й цегляні будови. Отриманий брухт перероблено на вторинні будівельні матеріали.

 
«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL